Start-up Academy 2014

StartupAcademy2014MMasz pomysł na start-up? Chcesz żeby Twój pomysł podbił świat? 
Weź udział w Entrepreneuria Start-up Academy i zrealizuj swój pomysł na biznes!

Entrepreneuria Start-up Academy to 2-miesięczny intensywny program inkubacji pomysłów o wysokim potencjale rynkowym, który skupia się na praktycznym wsparciu młodych osób w zakładaniu firm startupowych. W przypadku Entrepreneurii preferowane są pomysły na biznes z branży IT i szeroko rozumianej branży technologicznej. Program rozpoczyna się 24.03 w Warszawie i potrwa 8 tygodni, w czasie których 25 uczestników będzie miało okazję wziąć udział w warsztatach, szkoleniach, sesjach konsulatcyjnych z mentorami i pracować za darmo w biurze co-workingowym.

Efektem Akademii będzie stworzenie minimum 5 prototypów i/lub biznesplanów, które zostaną zaprezentowane na Demo Day przed inwestorami i członkami akceleratorów przedsiębiorczości.

• Udział w akademii jest bezpłatny 
• Akademia jest kierowana zarówno do zespołów jak i osób indywidulanych. Warunkiem zgłoszeniowym będzie przedstawienie pomysłu na start-up oraz zobowiązanie do przygotowania prototypu i biznesplanu w trakcie akademii.
• W ramach selekcji zostanie wytypowanych 5 zespołów (max 25 uczestników) na podstawie oceny potencjału komercyjnego nadesłanych pomysłów.
•Akademia będzie się odbywać w trybie popołudniowym, od poniedzaiłku do piątku po godzinie 16:00

Masz pytania dotyczące rejestracji? Przeczytaj Application guide lub napisz do nas!

 

  szkolenia kalendarz mentorzy

Mentorzy

Dariusz zielińskiAleksander KutelaOana PenuAgnieszka Oleszczuk WidawskaAnna Walkowska Marcin StrzałkowskiArkadiusz Kwoska  Jakub Lebuda Jan Kaczmarek Tomasz Pilewicz Agnieszka LewandowskaPiotrMAzur

jablonskiKen GlobermanRalphTalmont ZuzannaKopaczynskaMarekŚredniawa Łukasz Wrodycki

Demo Day

Celem zespołów uczestniczących w Entrepreneuria Start-up Academy jest stworzenie działającego prototypu/usługi i zaprezentowanie go przed publicznością w skład, której będą wchodzić potencjalni inwestorzy. Prezentacja zespołów podczas Demo Day powinna zawierać:

•   prezentacje pomysłu i otoczenia biznesowego (grupa docelowa, rozmiar rynku, cechy produktu, konkurencję, model biznesowy)
•    prezentacje prototypu (portal/aplikacja powinna mieć działającą wersję online)
•    sesje pytań i odpowiedzi ( każdy zespół otrzyma serię pytań od publiczności i inwestorów)

Demo Day jest świetną okazją aby zaprezentować swój pomysł przed potencjalnymi inwestorami i partnerami biznesowymi! Dlatego dajcie z siebie wszystko, stańcie na wysokości zadania i pozyskajcie niezbędne kontakty!

Partnerem Entrepreneuria Start-up Academy 2014 oraz fundatorem nagród przewidzianych dla najlepszych zespołów Demo Day 20.05.2014 jest firma Philips
Philips to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. 
Mentorami ze strony Philips dla zespołów rozwijających innowacyjne pomysły biznesowe w ramach Akademii byli Oana Penu i Tomasz Pilewicz. 

http://www.philips.pl/

Miejsce

Laboratorium BRAMA, ul.Nowowiejska 15/19, Warszawa


View Larger Map

Organizatorzy

entre-logo

Fundacja MOST jest organizatorem Entrepreneuria Start-up Academy, programu zrealizowanego w ramach projektu Entrepreneuria.eu, współfinansowanego przez Narodowy Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu "Kreator Innowacyjności – Wsparcie Innowacyjnej Przedsiębiorczości Akademickiej", pt. "Akcelerator Przedsiębiorczości". 

Kontakt 

Fundacja MOST / Entrepreneuria.eu
Project Manager: Monika Serkowska
mserkowska@most-program.org 

Partnerzy

philips-logo- małe

Logo_BP_sbv  

Patroni/Media

 

logo_polibuda.info_200logo_di_bigwww1-300x247ms1

crossweb-logo

  

10powodówStartupAcademy

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress