Entreprenuria Acceleration Weekend Gdańsk

BANER -Entrepreneuria-Weekend-Gdańsk
Zapraszamy Was na Entrepreneuria Acceleration Weekend, który odbędzie się w dniach 28.02-2.03 w Gdańskim inkubatorze STARTER. Już pod koniec lutego młodzi przedsiębiorcy będą mogli udoskonalić i rozwinąć swój pomysł na biznes pod okiem doświadczonych trenerów i mentorów. Wszystkich, którzy chcą stworzyć start-up w dziedzinie IT lub innej dziedzinie technologicznej zapraszamy do rejestracji! Entrepreneuria Acceleration Weekend to świetna okazja, żeby poznać ciekawych ludzi i nawiązać przydatne kontakty biznesowe, które mogą zaowocować w przyszłości.

Od piątku do niedzieli, uczestnicy będą mieli szansę rozwinąć i zweryfikować swój pomysł, porozmawiać z mentorami, wziąć udział w szkoleniach, popracować nad biznesplanem i prototypem rozwiązania. Na zakończenie weekendu jury złożone z inwestorów i członków akceleratorów przedsiębiorczości, wybierze projekt z największym potencjałem na rynkowy sukces.

Impreza jest skierowana zarówno do zespołów, jak i osób indywidualnych. Jeżeli jesteś programistą, marketingowcem, grafikiem lub kreatywną osobą chcąca produktywnie spędzić czas, to szukamy właśnie Ciebie!

Spędź produktywnie weekend – zarejestruj się już dziś! Start rejestracji 3.02!

Rejestracja

MENTORZY

Jury

 

 

 

Miejsce

STARTER ul.Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk

miejsce


Wyświetl większą mapę 

Plan wydarzenia

PLAN-Gdańsk (2)

Szkolenia i warsztaty:

"Jak skutecznie zamienić pomysł w działający biznes? Metoda Lean Startup" – Tomasz Tomaszewski

Termin: 1.03

Masz pomysł na nowy produkt, przedsięwzięcie lub własną firmę? Chcesz dowiedzieć się jak zwiększyć szansę na swój sukces? 

Zapraszamy na warsztaty z Lean Startup, innowacyjnej metody rozwijania nowych pomysłów stworzonej przez Erica Riesa. Na spotkaniu przejdziesz ścieżkę każdego innowatora – od pomysłu do jego realizacji. Poznasz praktyczne metody pozwalające unikać błędów w rozwijaniu nowych przedsięwzięć, nauczysz się systematycznie oceniać i interpretować wczesne sygnały płynące z otoczenia, a także decydować, czy należy zmienić obrany kierunek działań, czy trwać przy wcześniejszych wyborach.

"Pitch Anything – warsztat z prezentacji inwestorskich" – Piotr Bucki

Termin: 2.03

Masz kilka minut na skupienie uwagi inwestorów, publiki, klientów… Kilka minut na sprzedanie im idei, pomysłu, rozwiązania i siebie. Te kilka minut musisz wykorzystać co do sekundy bazując na swoim talencie, na umiejętności upraszczania do minimum schematów i na szczerym komunikacie. Tylko wtedy wygrasz. Odpuść sobie marketingowy bełkot, laurki i dziesiątki nic nie znaczących przymiotników. Podczas tego warsztatu dowiesz się jak zacząć by złapać ich uwagę, jak opowiadać o projekcie, by wszyscy wiedzieli o co chodzi i jak snuć opowieść, żeby wszyscy się zakochali w twojej idei. Cztery intensywne godziny z Elevator Pitch i prezentacji inwestorskich. 

O prowadzących szkolenie można przeczytać TU.
 

Zasady i forma wydarzenia

  • Udział w programie jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja i wpłacenie zwrotnej kaucji (50 zł).
  • Wydarzenie jest skierowane zarówno do zespołów, jak i osób indywidualnych, które chcą podczas weekendu rozwinąć swój pomysł na biznes.
  • Do programu, przyjmowane są również osoby, które nie mają własnego pomysłu ale chcą kreatywnie spędzić weekend. Istnieje możliwośc dołączenia do istniejącego zespołu lub zbudowania go z innymi uczestnikami podczas Kick-off’u.
  • Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli bezpłatnie skorzystać z: porad mentorów, szkoleń oraz przestrzeni co-workingowej. Organizatorzy zapewnieją wyżywienie dla uczestników w czasie trwania weekendu.
  • Podczas Kick-off'u odbędzie się praezentacja zespołów i pomysłów. Osoby, które zgłoszą się indywidulanie zaprezentują siebie, swóje umiejętności oraz doświadczenie.
  • W niedzielę uczestnicy zaprezentują swoje projekty przed jury. Finałowa prezentacja powinna zmieścić się w 6 minutach i zawierać: opis produktu/usługi, model biznesowy, marketing i sprzedaż, informację o konkurencji, zespole i preznetację prototypu. Szczegółowe wytyczne dotyczące prezentacji zostaną przedstawione uczestnikom podczas Kick-off-u.

Kontakt

Monika Serkowska –  mserkowska@most-program.org

Organizatorzy

entre-logo

Partnerzy

logo

 
012.brandy_lokalne_BL_poziom_20_05_2013-03 (1)

 

 

 

Patroni

crossweb-logoLogo_SFBCC

 

 

 

 

Media 

ms1logo_di_bigwww1-300x247unnamed

 

 

 

[mc4wp_form]

Bener-Evenea

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress