Application guide

Jak i gdzie się zarejestrować?

Zaleca się, aby wszystkie wnioski były składane za pośrednictwem formularza rejestracyjnego on-line dostępnego na: http://entrepreneuriastartupacademy2014.evenea.pl/

Jeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące uczestnictwa i chcesz je omówić to prosimy o kontakt z nami, a my chętnie spotkamy się indywidualnie/z zespołem w siedzibie Fundacji MOST w Warszawie.

Jak się dowiem, że mój zespół został przyjęty?

Po otrzymaniu wniosku, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 10 dni, aby poinformować Cię, czy zostałeś przyjęty do Akademii. Pamiętaj, że przy ocenie projektów będziemy brać pod uwagę komercyjny potencjał pomysłu oraz umiejętności posiadane przez zespół.

Jakich dokumentów będziecie ode mnie potrzebować?

Jeśli nasza odpowiedź będzie pozytywna otrzymasz od nas oficjalne zaproszenie do Akademii. Poprosimy Cię o Twojego dane osobowe,  jeżeli skład zespołów zmieni się w czasie będziemy potrzebować tych samych danych od nowych członków.

Jak szczegółowych informacji potrzebujecie na temat pomysłu?

W formularzu pole „POMYSŁ” jest kluczowym elementem Twojego zgłoszenia. Postaraj się opisać go w zwięzły i  jasny sposób, określ  jaki problem  rozwiązujesz/jakie potrzeby zaspokajasz. Napisz nam kim mają być Twoi klienci, na jaki rynek zamierzasz wejść, czy zrobiłeś wstępne badania rynku, jak należy stosować Twój produkt/usługę (na jakim urządzeniu będzie działać), jak chcesz zarabiać. Opis nie musi być bardzo szczegółowy, chcemy wiedzieć, że wziąłeś te pytania pod uwagę przed wypełnieniem formularza.

Formowanie zespołów

W Akademii mogą brać udział zarówno zespoły, jak i osoby indywidualne.  Ważne jest, żeby każdy zaprezentował działający prototyp rozwiązania podczas DEMO DAY.  Jeżeli w Twoim zespole brakuje osoby z konkretnymi umiejętnościami  (programisty, designera, specjalisty od marketingu) daj nam znać, a my postaramy się pomóc w znalezieniu odpowiedniej osoby.

Podczas pierwszego tygodnia trwania Akademii przewidujemy budowanie zespołów oraz integrację wszystkich uczestników.

Czy przesłanie filmu jest konieczne?

Przesłanie filmu nie jest konieczne, ale mile widziane :)

Czy jeśli nie szukam inwestora to musze się prezentować podczas DEMO DAY?

Tak, uczestnictwo w ​​DEMO DAY jest obowiązkowe dla wszystkich zespołów.

Jakie są moje obowiązki, jako uczestnika?

Podczas 8 tygodni trwania Akademii uczestnicy zobowiązują się do wzięcia udziału w min. 2 sesjach konsultacyjnych z mentorami oraz 4 szkoleniach/warsztatach. Obowiązkowy jest udział w Kick-off’e oraz DEMO DAY.  Efektem Akademii ma być stworzenie działającego prototypu oraz biznesplanu.

 Masz pytania lub sugestie? Napisz do: mserkowska@most-program.org

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress