START-UP ACADEMY - KICK-OFF - 10.07.2013

START-UP ACADEMY – KICK-OFF – 10.07.2013

10.07 otworzyliśmy Entrepreneuria StartUp Academy. Rozpoczęliśmy spotkaniem zapoznawczo-motywacyjnym. Wydarzenie rozpoczęło się o 18:00 w biurze coworkingowym ClockWork. Już od 17:30 zaczęli schodzić się uczestnicy, mentorzy i zaproszeni goście. Atmosfera była bardzo przyjemna i sprzyjała szybkiemu, nieoficjalnemu zapoznaniu się potencjalnych startuperów.

STR_0005

Rozpoczęlismy punktualnie o 18:00. Sprawca całego zamieszania – Mara Puacz opowiedziała o celach i idei Akademii. Przedstawiła także organizatorów oraz plan pracy, na najbliższe 2 miesiące. Następnie była okazja poznać partnerów projektu. Przedstawiciel Corton - Jakub Paturalski oraz Clipatize - Katarzyna Ołdzejewska przedstawili ciekawe i innowacyjne sposoby na promocję StartUp’u. Co więcej, mają niespodziankę dla studentów StartUp Academy – od firmy Corton zniżkę na produkty ich firmy, natomiast Clipatize oferuje klip promocyjny dla zwycięzkiego projektu.

STR_0067

Kolejnym ważnym punktem programu był keynote speach. Nasz mówca – Łukasz Młodzyszewski opowiedział jak efektywnie pracować z mentorami i w jaki sposób maksymalnie wykorzystać StartUp Academy.

TEAMS, YOUR SUCCESS IS REALLY UP TO YOU!

Po części “wykładowej” głos zabrali uczestnicy. Każdy zespół miał 3 min na zaprezentowanie pomysłu. Zaraz po pitchu przedstawiciel projektu miał pierwszą próbę. Przez 3 min każdy z obecnych na sali mógł zadać pytanie, pomysł pochwalić lub przedstawić swoje wątpliwości. Wszystkie drużyny doskonale poradzili sobie z zadaniem i obroniły swoje projekty.

Zwieńczeniem kick-off meeting był długi i intensywny networking, na którym nikt nie został głodny ani spragniony.

Zdjecia wydarzenia można znależć na Facebooku!

Karolina Karbarczyk