ENTREPRENURIA ACCELERATION WEEKEND GDAŃSK

Baner-Gdańsk_Duzy

Chcesz produktywnie spędzić weekend? 
Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz od czego zacząć?
Zbierz swój zespół i stwórz swój start-up! Nie czekaj, zgłoś się już dziś! 

Gdzie: inkubator STARTER, ul.Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk
Kiedy: 28.02-2.03.2014

Strona wydarzenia: http://entrepreneuria.eu/acceleration-weekend-gdansk/

Po raz pierwszy zapraszamy Was na Entrepreneuria Acceleration Weekend, który odbędzie się w Gdańsku. To już 4-ty taki weekend organizowany przez Fundację MOST w ramach projektu Akcelerator Przedsiębiorczości współfinansowanego przez NCBiR.

Niezależnie czy masz już pomysł na biznes, czy też posiadasz niezbędne umiejętności do zbudowania dobrego start-up’u, to jest wydarzenie, którego nie powinieneś przegapić!
Entrepreneuria Acceleration Weekend to świetna okazja, żeby poznać ciekawych ludzi i nawiązać cenne kontakty biznesowe, które mogą zaowocować w przyszłości.


Wszystkich, którzy chcą stworzyć start-up w dziedzinie IT lub innej dziedzinie technologicznej zapraszamy do rejestracji! Od piątku do niedzieli, młodzi przedsiębiorcy będą mieli szansę udoskonalić i rozwinąć swój pomysł na biznes pod okiem doświadczonych trenerów i mentorów, wziąć udział w szkoleniach, popracować nad biznesplanem i prototypem rozwiązania. Na zakończenie weekendu jury złożone z inwestorów i członków akceleratorów przedsiębiorczości, wybierze projekt z największym potencjałem na rynkowy sukces.


W sobotę odbędzie się specjalnie przygotowany warsztat z “Lean Startup”, innowacyjnej metody rozwijania nowych pomysłów stworzony przez Erica Riesa. Na spotkaniu uczestnicy przejdą ścieżkę każdego innowatora – od pomysłu do jego realizacji. Poznają metody pozwalające uniknąć błędów w rozwijaniu nowych przedsięwzięć, nauczą się systematycznej oceny i interpretacji sygnałów płynących z otoczenia. W niedzielę odbędzie się szkolenie “Pitch Anything – warsztat z prezentacji inwestorskich” podczas, którego uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie opowiadać o swoim pomyśle, żeby zainteresować nim potencjalnych inwestorów i klientów. Uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach jest bezpłatne, więcej o programie i prowadzących można przeczytać na: http://entrepreneuria.eu/acceleration-weekend-gdansk/


Wydarzenie jest skierowane zarówno do zespołów, jak i osób indywidualnych chcących zrealizować swój pomysł na biznes. Jeżeli jesteś programistą, specjalistą od marketingu, grafikiem lub po prostu kreatywną osobą chcącą produktywnie spędzić czas, to szukamy właśnie Ciebie!
Podczas wydarzenia organizatorzy zapewniają wyżywienie dla uczestników. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagane jest wcześniejsze wpłacenie kaucji, która zostanie zwrócona uczestnikom pod koniec weekendu w gotówce.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na: http://entrepreneuria.eu/acceleration-weekend-gdansk/

Rejestracja