Entrepreneuria Road Show Toruń - Get Inspired

Entrepreneuria Road Show Toruń – Get Inspired

Zapraszamy Was do Toruńskiego Business Link, na nasze kwietniowe spotkanie pt. Entrepreneuria Road Show – Get Inspired. Naszym specjalnym gościem będzie współzałożyciel i Prezes zarządu Vivid Games Remigiusz Kościelny. Założona przez niego spółka w 2006 roku zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz publikowaniem gier na konsole przenośne i stacjonarne, komputery PC i Mac oraz smartfony.

W ciągu sześciu lat Vivid Games opracował ponad 150 gier. 90 procent dochodów firmy pochodzi z rynków zagranicznych, głównie z gier tworzonych na zamówienie miedzy innymi dla Sony, Apple’a czy Nintendo. W czerwcu 2012 roku Vivid Games zadebiutowało na rynku NewConnect; od tego czasu założyło swoje biura w San Francisco i w Londynie.

Więcej informacji na temat Vivid Games znajdziecie na stronie: http://www.vividgames.pl/

Spotkanie jest bezpłatne, odbędzie się 25 kwietnia o godzinie 17.00 w BL Toruń. wymagana rejestracja przez: http://roadshowtorun.evenea.pl/

Spotkanie jest organizowane przez Fundację MOST w ramach projektu entrepreneuria.eu, wspólnie z Business Link Toruń.

O prelegencie:

Remigiusz Kościelny – Od ponad 10 lat związany z branżą gier komputerowych. W czasie swojej pracy zawodowej zrealizował blisko 200 projektów na większość platform sprzętowych, współpracując z wiodącymi, światowej klasy firmami. Silnie zmotywowany, zorientowany na cel oraz wysoko analityczny. Uczestnik wielu konferencji. Posiada rozległą siatkę kontaktów biznesowych w branży. Współzałożyciel Vivid Games S.A., którą rozbudował od zera do Spółki Akcyjnej o milionowych obrotach i międzynarodowym uznaniu. Posiada szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresu kreacji nowych gier, ich produkcji, nadzoru artystycznego, redagowania treści. Doświadczenie biznesowe, głęboka znajomość rynku, zagadnień związanych z produkcją gier oraz cechy charakteru pozwalają na doprowadzenie do sukcesu zamierzonych i ambitnych przedsięwzięć. Absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

rejestracja

Organizatorzy:
BLToruń entre-logo