Entrepreneuria Road Show Gdańsk - Creative People/Creative Ideas

Entrepreneuria Road Show Gdańsk – Creative People/Creative Ideas

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie Road Show – tym razem Entrepreneuria odwiedzi Gdańsk.  Wydarzenie odbędzie się w Starterze, gdzie będżiecie mogli spotkać super prelegentów, a będą niemi dwie Agnieszki! Pierwsza to Agnieszka Oleszczuk -Widawska, współzałożycielka evenea.pl, gdzie właśnie dokonujecie rezerwacji na spotkanie. Drugą Agnieszką, będzie Agnieszka Lewandowska, która zarządza Startup School w Warszawie. Jest to inicjatywa, która ma wspierać polskich przyszłych startupowców, powołana przez Rafała Agnieszczaka, twórcy m.in. portalu fotka.pl. Spotkanie jest organizowane przez Fundację MOST w ramach projektu entrepreneuria.eu, wspólnie z Inkubatorem STARTER.
 
Spotkanie jest bezpłatne, odbędzie się 20 marca o godzinie 17.00 w specjalnej strefie networkingowej Crazy Room
 
Agnieszka Oleszczuk Widawska.Agnieszka Oleszczuk -Widawska – absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Szkoły Głównej Handlowej. Współtwórca Evenea.pl – systemu rejestracji uczestników i sprzedaży biletów online na wydarzenia, który między innymi został nagrodzony statuetką Aulera 2011. Od września 2012 Dyrektor największego na świecie akceleratora z Doliny Krzemowej – Founder Institute Warsaw oraz współorganizator spotkań branży IT LubCamp. Wykładowca Event marketingu i Marketingu internetowego w Wyższej Szkole Promocji w Warszawie. Prelegent i panelista na wielu konferencjach. Trener umiejętności miękkich z kilkuletnim doświadczeniem. Wcześniej związana z sektorem bankowym, sprzedażą, e-commerce oraz szkoleniami.
 
Agnieszka LewandowskaAgnieszka Lewandowska – jest prezesem Zarządu Fundacji Startup School. Z wykształcenia pedagog, zawodowo project manager, na co dzień człowiek-orkiestra. Od 2009 roku swoje umiejętności łączy kierując Startup School, gdzie zajmuje się koordynacją projektów oraz wsparciem i współpracą z zespołami.
 
 
 
 
 
 
 
Rejestracja
Organizatorzy:
LOGOlogo
Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu Entrepreneuria.eu, współfinansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu "Kreator Innowacyjności – Wsparcie Innowacyjnej Przedsiębiorczości Akademickiej"