Entrepreneuria Road Show Katowice - GAMES

Entrepreneuria Road Show Katowice – GAMES

Zapraszamy Was do katowickiej klubokawiarni Klawiatura, na nasze majowe spotkanie z cyklu Entrepreneuria Road Show tym razem poświęcone tematyce gier komputerowych. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się na co zwrócić uwagę zakładając firmę związaną z branżą elektronicznej rozrywki; gdzie szukać potencjalnych partnerów i możliwości finansowania swoich projektów w tej dziedzinie.

To świetna okazja, żeby porozmawiać z twórcami, graczami i wydawcami, a także nawiązać cenne kontakty.

Prelegenci:

Karol Ryt z Incuvo podzieli się doświadczeniami związanymi z udziałem w programie akcelercyjnym  YetiZen z San Francisco. Dowiecie się, jak wyjazd do Doliny Krzemowej zmienił ich postrzeganie biznesu z sektora nowoczesnych technologii i dlaczego to właśnie Katowice są świetnym miastem do prowadzenia biznesu o zasięgu globalnym. Incuvo jest innowacyjnym startupem na rynku gier mobilnych. Ich aktualny projekt o nazwie Createrria, pozwala użytkownikom w łatwy i przyjemny sposób na tworzenie gier, bez umiejętności programistycznych. Createrria została wydana na platformie iOS w grudniu 2013 roku.

Piotr Łój - z DigUp Startup opowie o współpracy z Cyberith Virtualizer – jedynym na świecie prototypem, który przenosi całe spektrum ruch nożnego do wirtualnej rzeczywistości.

http://youtu.be/TRyOzyTta24?t=2m41s

Przyjdźcie i posłuchajcie o latających dronach i połączeniu ich z technologią Oculus Rift!

Krzysztof Błaszczyk – twórca gogli VR wykorzystujących smartfona, aplikację oraz gry dostosowane pod gogle. Całość działa jak personalny Oculus Rift, który nie jest ograniczony żadnymi kablami!

Krzysiek opowie skąd wziął się pomysł na gogle VR. Jak przebiegał proces ich tworzenia i dobór oprogramowania i jakie mają możliwości. Co dalej z projektem i jak próbuję zacząć je produkować.

Spotkanie jest bezpłatne, odbędzie się 15 maja o godzinie 18.00 w klubokawiarni Klawiatura. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja przez Evenea.

Spotkanie jest organizowane przez Fundację MOST w ramach projektu entrepreneuria.eu, we współpracy z Digup Startup.

 Znajdź nas na Facebooku!

 

rejestracja

Kontakt:
Monika Serkowska: mserkowska@most-program.org
 
Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu Entrepreneuria.eu, współfinansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu "Kreator Innowacyjności – Wsparcie Innowacyjnej Przedsiębiorczości Akademickiej"